Odwiedziło nas:



94.6%POLAND POLAND
2.2%UNITED STATES UNITED STATES
1.1%GERMANY GERMANY
0.5%KUWAIT KUWAIT
0.3%CANADA CANADA
0.2%FRANCE FRANCE
0.1%NORWAY NORWAY
0.1%UKRAINE UKRAINE
0%ROMANIA ROMANIA
0%COLOMBIA COLOMBIA

Wczoraj: 1
Bieżący tydzień: 2
Poprzedni tydzień: 3
Bieżący miesiąc: 8
Poprzedni miesiąc: 105
Ogółem: 1809


OBOZY WAKACYJNE 2016

Wojewódzkie Zrzeszenie LZS w Lublinie, UKS DYSTANS Niedźwiada , wspólnie z Funduszem Składkowym Ubezpieczenia Społecznego Rolników oferuje atrakcyjną ofertę 14-dniowego wypoczynku letniego dla dzieci w przedziale wiekowym do lat 16 ( urodzone po 1 stycznia 2000), będących dziećmi rolników, których przynajmniej jedno z rodziców jest płatnikiem pełnej składki KRUS, pobiera rentę bądź emeryturę z KRUS.

               Są to obozy z atrakcyjnymi programami sportowo - rekreacyjnym, odbywające się w terminach:

TURNUS II NAD MORZEM  TERMIN 22 lipca – 4 sierpnia 2016r   BRAK WOLNYCH MIEJSC

TURNUS III W GÓRACH TERMIN   05 – 18 sierpień 2016r.    BRAK WOLNYCH MIEJSC

TURNUS IV W GÓRACH TERMIN   05 – 18 sierpień 2016r. BRAK WOLNYCH MIEJSC

TURNUS V W GÓRACH TERMIN   05 – 18 sierpień 2016r. BRAK WOLNYCH MIEJSC 

KARTA KWALIFIKACYJNA UCZESTNIKA WYPOCZYNKU

CO NALEŻY ZABRAĆ NA KOLONIE/OBÓZ

WYJAZD W GÓRY INFORMACJA:

KIEROWCA AUTOKARU ADAM CZARNECKI

NR REJ. AUTOKARU LLB 33145

 

Wyjazd 05.08.2016r.

 ZBIÓRKA

godzina 8.30 Żelechów ul. Rynek centrum Żelechowa

                                                         9.45 Lubartów TESCO ul. Lubelska  

                                                       10.45 Niedrzwica

Przewidywany dojazd na miejsce kolonii: Zakopane, Murzasichle 19.00-20.00

 

        

           1.Karolina Ostałowska

           2.Patrycja Stefanowska

           3.Monika Paziewska

           4.Eliza Pieniak

           5.Weronika Stefanowska

           6.Aneta Mikusek

           7.Paweł Paziewski

           8.Mikołaj Paprota

           9.Karolina Łysiak

          10.Gabriela Gałązka

          11.Szymon Gałązka

          12.Sebastian Szewczak

          13.Konrad Koryś

          14.Nikola Parzyszek

          15.Mateusz Pieniak

          16.Michał Pieniak

          17.Izabela Szczygielska

          18.Weronika Rodak

          19.Amelia Baran

          20.Kinga Mikusek

          21.Gabriela Kaszuba

          22.Monika Kucińska

          23.Marcel Biernacki

          24.Łukasz Kobus

          25.Dorota Kania

 

        

           26.Weronika Biernacka

           27.Aleksandra Dzięcioł

           28.Julia Misiak

           29.Ewelina Dobosz

           30.Małgorzata Orzeł

           31.Rafał Laskowski  

           32.Bartek Gryczan

           33.Jakub Gryczan

           34.Aleksandra Pyła

           35.Weronika Pyła

           36.Szymon Pyła

           37.Julia Krupa

           38.Natalia Krupa

           39.Hubert Walenciuk

           40.Bartek Topyła

           41.Maciej Rutkowski

           42.Konrad Gryzio

           43.Mariusz Baranowski

           44.Katarzyna Baranowska

           45.Marta Ostałowska

           46.Mateusz Baranowski

           47.Arkadiusz Greguła

           48.Izabela Greguła

           49.Agata Greguła

           50.Zofia Czarnecka

 

 

   KIEROWCA AUTOKARU KAMIL DASZCZYK

NR REJ. AUTOKARU

 

Wyjazd 05.08.2016r.


ZBIÓRKA

                              godzina: 9.15 Lubartów TESCO UL. Lubelska

                                            11.00 Dzwola (koło urzędu Gminy Dzwola)

Przewidywany dojazd na miejsce kolonii: Zakopane, Murzasichle 19.00-20.00

 

        

           1.Maciej Mazurek 

           2.Anna Szuciak

           3.Wiktoria Daśko

           4.Julia Ilczuk

           5.Klaudia Borsuk

           6.Aleksandra Osipiuk

           7.Maria Klimiuk

           8.Aleksandra Bojko

           9.Tomasz Bloch

         10.Monika Klimkowicz

         11.Mateusz Szuciak

         12.Kacper Ilczuk

         13.Eryka Ostrzyżek

         14.Weronika Wasilewska

         15.Rafał Wójciuk

         16.Wiktoria Wójciuk

         17.Gabriela Łobejko

         18.Szymon Sawicki

         19.Wiktor Bloch

         20.Maciej Zajączkowski

         21.Wiktoria Wyszyńska

         22.Kacper Iżko

         23.Damian Donica

         24.Marek Trześniewski

         25.Jan Trześniewski

         26.Szymon Klimejko

         27.Łukasz Michoń

 

        

           28.Patrycja Mich

           29.Magdalena Stańczak

           30.Weronika Błaszczak

           31.Piotr Pizoń

           32.Aleksandra Jószczuk

           33.Klaudia Ogórek

           34.Aleksandra Aftyka

           35.Agata Zdybel

           36.Aneta Zapora

           37.Łukasz Nieściur

           38.Maja Małek

           39.Ewelina Ligaj

           40.Mateusz Kozina

           41.Szymon Góra

           42. Jakub Góra

           43.Hubert Brodowski

           44.Kamil Biżek

           45. Hanna Biżek

           46.Natalia Patrzylas

           47.Sylwia Kołodyńska

           48.Mateusz Cienkusz

           49.Katarzyna Biernat

           50.Przemysław Kasperczak

           51.Wiktor Klepka

           52.Janusz Kucharuk

           53.Katarzyna Machoń

           54.Klaudia Tchórz

 

Kadra obozowa w Zakopanem: Mariusz Baranowski, Krzysztof Barszcz, Arkadiusz Greguła, Katarzyna Baranowska, Marta Ostałowska.

 

Kadra obozowa w Murzasichle: Janusz Kucharuk, Katarzyna Machoń, Klaudia Tchórz.

V turniej grand prix ...

 

V GRAND PRIX LZS W TENISIE STOŁOWYM ŁAZISKA 2016

v gp lzs

   V GRAND PRIX LZS
   W TENISIE STOŁOWYM
    ŁAZISKA 2016