Aktualności

III Turniej LZS w Niedźwiadzie za nami...

lzs sk15 października 2022 roku w Niedźwiadzie rozegrany został III Turniej Grand Prix LZS w tenisie stołowym. Sędzią głównym zawodów był  Leon Filipek. Najlepsi otrzymali medale i dyplomy ufundowane przez organizatorów. Wszyscy uczestnicy zostali poczęstowani obiadem przygotowanym przez Wojewódzkie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lublinie. W najsilniejszej obsadzonej kategorii seniorów zwyciężył Jarosław Woźniak (MKS STS Lubartów) który w finale pokonał 3/1 swojego kolegę klubowego Krzysztofa Barszcza. Z Klubów z powiatu lubartowskiego w pierwszych piątkach poza wymienionymi uplasowali się: żacy 4m Antonina Borzęcka, żaczki: 4m Oliwier Siwek /wszyscy UKS Dystans Niedźwiada/, kadetki 1m Weronika Pudlak /Kłos Wola Skromowska/, 4m Antonina Borzęcka /Dystans/, kadeci 1m Jakub Gozdal /Dystans/, 4m Piotr Karczewski /Lewart Lubartów/, seniorzy 4m Mariusz Baranowski /MKS STS Lubartów/, 5m Bogdan Wasil /MLKS Wola Sernicka/. Komunikat z III Turnieju i klasyfikacja po III turniejach znajduje się w zakładce Rozgrywki LZS.