Aktualności

II Turniej Grand Prix LZS ...

lzs skW zawodach wzięło udział 72 uczestników z kilkunastu Klubów województwa lubelskiego. Sędzią głównym zawodów był  Leon Filipek. Gospodarzem oraz organizatorem turnieju był Dyrektor Zespołu Techniki Rolniczej Janusz Baran. Oprócz dużej ilości dzieci i młodzieży wystąpiło kilkunastu zawodników i zawodniczek z II i III Ligi. W najsilniej obsadzonej kategorii seniorów zwyciężył Jarosław Woźniak (MKS STS Lubartów). Jarek w finale pokonał po bardzo zaciętym pojedynku Pawła Gawryołka (Błękitni Leopoldów) 3:0. W meczu o III miejsce Filip Pawelec (KS Sygnał Lublin) pokonał Cezarego Domagalskiego (CKFiS Bełżyce) 3:2. Najmłodszymi uczestnikami turnieju byli Alicja Matyjaszczyk, Albert Lipski, Jakub Gozdal (MKS STS Lubartów). Zdobywcy czołowych lokat otrzymali pamiątkowe medale oraz dyplomy. Wszyscy uczestnicy zostali poczęstowani gorącą kiełbaską przygotowaną przez organizatorów. Komunikat z II Turnieju znajduje się w zakładce Rozgrywki LZS.