Aktualności

2 kolejka II iII Ligi...

W drugiej kolejce II Ligi tenisa stołowego nasza drużyna podejmowała w SM na ul. Cichej 6 w Lubartowie drużynę z SMS Włodawa. W drużynie z Włodawy wystąpili: Arkadiusz Żuk, Łukasz Jarocki, Błażej Warpas, Emil Nowak i Sylwester Włoszek. MKS STS Lubartów wystąpił w składzie: Jarosław Woźniak, Mateusz Baranowski, Krzysztof Barszcz i Bartosz Kiciak. Mecz mógł zakończyć się wynikiem bardziej korzystnym dla MKS STS Lubartów. W jednym z ciekawszych pojedynków Bartosz Kiciak przy wyniku 2/0 i 9/3 z Łukaszem Jarockim – uległ niestety w trzecim secie i ostatecznie w setach zrobiło się 3/2 dla Łukasza. Punkty dla MKS STS Lubartów zdobyli: Jarosław Woźniak 1,5 , Mateusz Baranowski 1,5 , Bartosz Kiciak 1.

W rozgrywkach III Ligi nasza druga drużyna MKS STS Lubartów podejmowała również w Lubartowie ekipę, która nie tak dawno rozgrywała mecze w II Lidze - obecnie występuje w III UMKS Biłgoraj. Punkty dla naszej drużyny zdobyli: Dagmara Baranowska 2, Mariusz Baranowski 1, Marek Wierzbicki 1, w meczu wystąpili również Edyta Kubera-Wójcik i Dawid Marzec. Dla naszej drużyny pechowo ułożyły się gry podwójne, w których goście byli lepsi oraz brak podstawowego zawodnika w meczu - Jakuba Kowalika.

Następne mecze rozgrywamy w najbliższą niedzielę w Lublinie i Woli Sernickiej.